2019 m. kovo mėn. 24 d. „Aitvarėlių“ grupės pasirodymas festivalyje „Laisvės paukščio giesmė“ Vilniaus lopšelyje-darželyje „Kodėlčiukas“.

„Aitvarėlių“ grupės vaikai kartu su auklėtoja Virginija Puluikyte ir meninio ugdymo pedagoge Aurelija Milašiūte dalyvavo festivalyje „Laisvės paukščio giesmė“ Vilniaus lopšelyje-darželyje „Kodėlčiukas“ .

Pasipuošę tautiniais drabužiais siūtais, auklėtojos V. Puluikytės, vaikai atliko dainelę „Žydi Lietuvoj gėlytės“. Šventės pabaigoje Laisvės paukščio giesmė suskambėjo visų šventės dalyvių balsais dainuojant „Svarbiausi žodžiai“. Kupini geros nuotaikos, įspūdžių bei dovanų darželio vaikai grįžo parsiveždami ir padėką už dalyvavimą.