2019 m. balandžio mėn. 17 d. mūsų vaikai dalyvavo Vilniaus lopšelio-darželio „Jurginėlis“ surengtame festivalyje „Atrask ir pažink vaikystės tautosakos sodą“.

Priešmokyklinės „Žvirbliukų“ grupės ir ikimokyklinės „Nykštukų“ grupės vaikai kartu su grupių mokytojomis Alyte Brazdžiuviene ir Aldona Vinciūniene bei meninio ugdymo pedagoge Aurelija Milašiūte parengė ir pristatę nuostabią mini inscenizaciją „Sėdi Jurgis ant kelmuko“. Pasipuošę tautinių motyvų rūbais, vaikai atliko lietuvių liaudies dainas, „Dūda dūda“, „Užteka saulužėlė“ , sekė pasaka be galo papildydami ją pačių pasigamintais lietuvių liaudies instrumentais, parodė Jurgio erzinimą „Sėdi Jurgis ant kelmuko“ bei lietuvių liaudies šokį „Malūnėlis“. Už pasirodymą gautos dovanos ir padėkos nudžiugino mažųjų artistų širdeles.