2019 m. balandžio mėn. 23 d. Latvijos pedagogų vizitas

Vos tik atšventus gražiausią pavasario šventę Šv. Velykas, į Vilniaus lopšelį-darželį „Papartis“ atvyko kolegų autobusiukas iš Latvijos. 40 svečių iš Latvijos lopšelių-darželių, mokyklų buvo šiltai sutikti ir priimti „Paparčio“ bendruomenės. Mokytojų kolektyvas sveikino svečius lietuviška „Kepurine“,  mokytojai ir vaikai dovanojo lietuvių liaudies dainas “Sveiki gyvi sveteliai”, “Dūda, dūda”, lietuvių liaudies šokį “Malūnėlis” bei mini inscenizaciją apie Jurgį, savo pasirodymą užbaigdami latvišku svečių pasveikinimu ir atvirukais kiekvienam pedagogui. Susitikimo metu direktorė Marija Galiamovienė kartu su pavaduotoja ugdymui pristatė mūsų įstaigą, istoriją, veiklos planus bei siekius, ugdymo organizavimą, inovatyvias ugdymui skirtas priemones, metodus. Svečiai turėjo galimybę apžiūrėti ugdymo erdves. Besišnekučiuodami prie kavos puodelio bei tikro lietuviško varškės sūrio pedagogai dalinosi patirtimi, įspūdžiais bei bendradarbiavimo galimybėmis. Atsisveikindami svečiai dėkojo už šiltą priėmimą bei atsiuntė kvietimą bendradarbiauti.