„Laisvės gynėjų diena“ - sausio 13 - oji mūsų darželyje

Mūsų maži ugdytiniai padedami mokytojų prisijungė prie organizuotos Lietuvoje visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Visi vaikai ir darželio darbuotojai įsisegė simbolį – neužmirštuolės žiedą, parodydami, kad vertina Laisvės kovotojų auką, yra dėkingi, jog šiandien gali džiaugtis gyvendami Nepriklausomoje Lietuvoje. Ryte uždegėme žvakutes  languose, grupėse vyko pilietiškumo pamokėlės vaikai piešinius skyrė Laisvės gynėjams. Vaikai žiūrėjo vaizdinę medžiagą apie 1991 m. sausio įvykius.

Tikime, kad istorinės atminties puoselėjimas padės mūsų vaikams užaugti savimi pasitikinčiais, Lietuvą mylinčiais, piliečiais.