Vilniaus lopšelis- darželis šventė  įstaigos veiklos 40-ąjį jubiliejų

40 metų lopšeliui-darželiui – tai 40 rugsėjų,

40 žiemų, pavasarių ir vasarų,

40 kūrybinių ieškojimų, naujų idėjų, prasmingų darbų.

Šventė tęsėsi visą savaitę. Grupėse vyko vaikams  edukacinės valandėlės apie darželio istoriją, vaikai skyrė savo palinkėjimus, piešinius ir kūrybinius darbus darželiui, mokytojos organizavo vaikų darbelių parodas lauko ir vidaus erdvėse. Buvo sukurta kolektyvinė vaikų ir pedagogų meninės raiškos  mandala iš rudens gėrybių ir  gamtinių medžiagų 40 – iui paminėti. Spalio 5 d. įvyko vaikų koncertas, kuris apvainikavo visos  šventiškos savaitės nuotaiką.

Darželio direktorė pasveikino visus su švente, padėkojo už prasmingus darbus, meilę ir pagarbą vaikams, gerumą, santarvę, bendradarbiavimą, kūrybines idėjas, gerus vaikų pasiekimus. Darniai, planingai dirbdami sukūrėme saugią, atvirą mokyklą, kurioje vaikai turi visas galimybes žaisti, sportuoti, pažinti, eksperimentuoti ir bendradarbiauti, ir palinkėjo sveikatos, neblėstančios kūrybinės ugnelės, jėgų ir įkvėpimo tęsti tai , kas pradėta, lai lydi sėkmė, meilė ir pagarba vieni kitiems. Ypatingai 40 -čio proga buvo pagerbti  ilgamečiai darbuotojai jiems buvo įteiktos Vilniaus savivaldybės padėkos: 10 padėkų pedagogams, 7 padėkos kitam personalui.

Visą savaitę visą bendruomenę lydėjo pakylėta nuotaika. Viskas kas turi pradžią turi ir pabaigą. Įsimintinos šventinės savaitės akimirkos liko visų širdyse.