RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PAŽINTINIO – KŪRYBINIO PROJEKTO

„LAUMŽIRGIO KELIONĖ. LIETUVOS VABZDŽIŲ KNYGA“

Projekto tikslas – ugdyti pažintinius ir meninius gebėjimus, sudarant vaikų kurtą ir iliustruotą elektroninę knygą apie Lietuvos vabzdžius.

Uždaviniai: pasitelkiant įvairias kūrybinės raiškos menines priemones, atskleisti Lietuvos vabzdžių savitumą, išskirtinumą; ugdyti vaikų kūrybiškumą; skatinti vaikų domėjimąsi Lietuvos vabzdžiais ir gamta; sudaryti sąlygas skleistis vaikų sakytinei kalbai; dalintis pažintine, kūrybine patirtimi, bendradarbiaujant su šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojais.

Idėjos autorės ir organizatorės: mokytoja metodininkė Aldona Vinciūnienė, ikimokyklinio ugdymo vyresniosios mokytojos – Inga Vankevič, Janina Zastarskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos – Gintarė Kazokaitė, Jolita Masiukienė.

Respublikiniame projekte dalyvavo 87 - ios ugdymo įstaigos iš visos Lietuvos. Sukurta unikali ir nepakartojama pažintinė elektroninė knyga, kurioje net 205 - ios skirtingos Lietuvos vabzdžių rūšys. 

 

Vilniaus lopšelis-darželis „PAPARTIS“. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Čiobiškio g.17, LT-07187 Vilnius

Darbo laikas

  • Darbo laikas
  • Administracija: darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 17:00 val.
  • Grupių darbo laikas: darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 18.30 val.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.