RESPUBLIKINIO IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ PAŽINTINIO – KŪRYBINIO PROJEKTO

„LAUMŽIRGIO KELIONĖ. LIETUVOS VABZDŽIŲ KNYGA“

Projekto tikslas – ugdyti pažintinius ir meninius gebėjimus, sudarant vaikų kurtą ir iliustruotą elektroninę knygą apie Lietuvos vabzdžius.

Uždaviniai: pasitelkiant įvairias kūrybinės raiškos menines priemones, atskleisti Lietuvos vabzdžių savitumą, išskirtinumą; ugdyti vaikų kūrybiškumą; skatinti vaikų domėjimąsi Lietuvos vabzdžiais ir gamta; sudaryti sąlygas skleistis vaikų sakytinei kalbai; dalintis pažintine, kūrybine patirtimi, bendradarbiaujant su šalies ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo mokytojais.

Idėjos autorės ir organizatorės: mokytoja metodininkė Aldona Vinciūnienė, ikimokyklinio ugdymo vyresniosios mokytojos – Inga Vankevič, Janina Zastarskienė, ikimokyklinio ugdymo mokytojos – Gintarė Kazokaitė, Jolita Masiukienė.

Respublikiniame projekte dalyvavo 87 - ios ugdymo įstaigos iš visos Lietuvos. Sukurta unikali ir nepakartojama pažintinė elektroninė knyga, kurioje net 205 - ios skirtingos Lietuvos vabzdžių rūšys.