PROJEKTAS ,,FUTBOLIUKAS“ MŪSŲ UGDYMO ĮSTAIGOJE

Nuo 2020 m. spalio 1 d. ,,Zuikučių“, ,,Gandriukų“, ,,Žvirbliukų“, ,,Pelėdžiukų“ grupių bendruomenės dalyvauja „Futboliuko“ projekte, kurį organizuoja Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF). Projektas vykdomas iki gegužės 31 d. Kiekvieną mėnesį ugdymo įstaiga gauna užduotis su visa metodika, reikalinga įgyvendinti projekto programą.

Projekto tikslas – populiarinti futbolo žaidimą, suteikti galimybę jį žaisti ikimokyklinio ugdymo įtaigose, bei sudaryti palankias sąlygas vaikams ne tik ugdytis fizinius gebėjimus žaidžiant, bet ir skatinti smalsumą pažinti futbolą per kūrybinę pusę.

Projekto dalyviams suteikta prieiga prie Projekto (www.asfutboliukas.lt) bei sukurtas unikalus personažas ir vidinis puslapis, kuriame matomos nuotraukos iš praėjusių ir einamųjų veiklų. Įstaigos, kurios prisijungė prie projekto „Futboliukas“, gavo futbolo kamuolį, futbolo marškinėlius pedagogams, poroloninius futbolo kamuolius, užduočių knygeles ugdytiniams.

Per aštuonis projekto „Futboliukas“ vykdymo mėnesius vaikai su grupių pedagogėmis bei kūno kultūros treneriu mokėsi įvairių kamuolio valdymo technikos elementų, žaidė įvairius žaidimus ir žinoma futbolą! Buvo vykdomos įvairios estafetinės rungtys, įvarčių čempionatas, futbolo rungtynės, sukurtas ,,Futboliuko“ Kalėdinis šokis, surengtos kūrybinių darbelių parodos.

Futboliukas Futboliukas Futboliukas

6764 gallery Futboliukas Futboliukas