VILNIAUS LOPŠELIS-DARŽELIS „PAPARTIS“

Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Čiobiškio g.17,LT-07187 Vilnius,

Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre, kodas 190030880

Lopšelyje-darželyje „Papartis“ mes siūlome:

• Galimybes –  į vaiką orientuotą ugdymo programą, estetišką, saugią, palankią vaikų ugdymosi aplinką, įvairių ugdymo būdų, priemonių pasiūlą ir sėkmingą vaiko socializaciją.
  • Bendravimą ir bendradarbiavimą, partnerystės, pagarbos, savalaikės pagalbos vienas kitam principu – konstruktyviai bendradarbiaudami su šeima užtikrinsime vaikų ugdymo(si) poreikius, tėvų lūkesčius ir lopšelio-darželio tikslus.
  • Besimokančią bendruomenę, skleidžiančią gerąją patirtį ir įgytas žinias tarptautiniame projekte „Gera pradžia“, diegiančią praktikoje humanistinės Valdorfo pedagogikos principus, siekiančią pozityvių vaiko pasiekimų, pažangos ir sėkmingo pasirengimo mokytis.

MISIJA

Bendradarbiaujant su šeima užtikrinti šiuolaikinės bendruomenės poreikius atitinkantį kokybišką ikimokyklinį ir priešmokyklinį vaikų ugdymą saugioje inovatyvioje edukacinėje aplinkoje.

VIZIJA

Atvira pokyčiams bendruomenė, nuolat kryptingai atsinaujinanti ikimokyklinė įstaiga, ugdymo inovacijomis garantuojanti į vaiką orientuotą ugdymą, užtikrinanti sėkmingą vaiko socializaciją.

FILOSOFIJA

Vaikystė –  šiuolaikinio ugdymo vertybė.

PRIORITETAI

• Kokybiškas ir kūrybiškas vaikų ugdymas, sveikos gyvensenos ugdymas.
  • Lopšelio-darželio ugdymosi erdvių modernizavimas, užtikrinant vaikų saugumą.
  • Pedagogų kompetencijų plėtra siekiant meistriškumo, efektyvus vaikų pasiekimų ir pažangos vertinimas.