NUOTOLINIS UGDYMAS

Vilniaus lopšelis – darželis ,,Papartis“  nuo 2020 m. gruodžio 9d. užtikrina ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo tęstinumą karantino metu įprastiniu ir nuotoliniu būdu. Ši tvarka apsvarstyta ir patvirtinta pedagogų tarybos posėdyje (2021-01-11 protokolas Nr. PT-1). Pedagogai vadovaudamiesi ugdymo programomis ir planais, kuria savaitinius planus skaitmeninėje ,,padlet“ platformoje. Prie plano pridedama įvairi filmuota video medžiaga, kūno kultūros valandėlės, muzikines veiklos (dainelės, šokiai, žaidimai). Planai  patalpinami lopšelio-darželio interneto svetainėje, siunčiami tėvams. Logopedė bendrauja su ugdytiniais virtualia programa ,,Zoom“ bei siunčia užduotėlių aplankus į tėvelių el.paštus, naudoja Wetransfer siuntimo programą.

Ugdymo įstaigos bendruomenė pritaikė vaikų ugdymo namuose katantino metu gaires, kurios padeda vaikams ugdytis ir nepamiršti darželio. Gairių infografike nurodomi patarimai, kaip susikurti veiklos aplanką, palaikyti dienos ritmą, planuoti kūrybines veiklas, susidaryti dienos planą ir laikytis darbotvarkės, bendradarbiauti su pedagogais bei pagalbos specialistais.

Nuotolinio ugdymo organizavimas grupėse

Nuotolinio ugdymo formos ir būdai

Grupės pavadinimas

Užduočių siuntimas pagal savaitės ugdomosios veiklos planą

1 kartą per savaitę (pirmadienį) pedagogai pasidalina su tėvais savaitiniu ugdomosios veiklos planu, savaitės eigoje siunčiami įvairūs straipsniai vaikų ugdymo tematika, aktuali informacija.

Skaitmeninių platformų pasirinkimas

,,Boružėlių“ gr.

Uždara facebook grupė, el.paštas

,,Smalsučių“ gr.

Uždara facebook grupė, skaitmeninė platforma ,,padlet“, el.paštas

,,Varpelių“ gr.

Uždara facebook grupė

,,Saulutės“ gr.

Uždara viber programėlė, skaitmeninė platforma,,padlet“

,,Aitvarėlių“ gr.

Uždara facebook grupė, el.paštas

,,Zuikučių“ gr.

Uždara facebook grupė, skaitmeninė platforma ,,padlet“, el.paštas

,,Gandriukų“ gr.

Uždara facebook grupė, skaitmeninė platforma ,,padlet“, el.paštas

,,Nykštukų“ gr.

Uždara facebook grupė, el.paštas

,,Drugelių“ gr.

Uždara facebook grupė, el.paštas

,,Žirniukų“ gr.

el.paštas, viber programėlė

,,Žvirbliukų“ gr.

Uždara facebook grupė, skaitmeninė platforma ,,padlet“.

,,Pelėdžiukų“ gr.

Uždara facebook grupė, skaitmeninė platforma ,,padlet“

Prisijungimo su tėvais ir ugdytiniais dažnumas

Kasdien pedagogai su tėvais bei ugdytiniais bendrauja sukurtame uždarame grupės kolektyvo socialiniame tinkle facebook, komentuoja, atsako į pateiktus klausimus, diskutuoja, sprendžia aktualias problemas. Tėvai ir ugdytiniai turi galimybe paskambinti į grupių telefonus, rašyti privačias žinutes į messnger bei viber programas.

Grįžtamasis ryšys

Tėvai kelia nuotraukas ir video medžiagas iš pedagogų pateiktų užduotėlių, kūrybinių darbų procesų, rašo savo ir vaikų komentarus, dikutuoja tarpusavyje, palaiko nuolatinį ryšį. Aktyviai dalyvauja respublikiniuose projektuose: ,,Futboliukas“, ,,Sveikatiada“, ,,#walk15“, vaikų ir tėvų pasiekimai fiksuojami atvirame socialiniame facebook tinklo grupėse: ,,Futbolas visiems“ ,,Sveikatiada“.

Atsiskaitymo forma kuruojančiam vadovui apie nuotolinį ugdymą

Peržvelgiamos facebook uždarose grupėse įkeliamos ugdomosios veiklų medžiagos, nuotolinio ugdymo darbo aplankai informacinėse sistemose bei ugdomųjų veiklų savaitiniai planai PDF, Word formatu.

 

 

NUOTOLINIO UGDYMO VEIKLOS PLANAI

 

Vilniaus lopšelis-darželis „PAPARTIS“. Savivaldybės biudžetinė įstaiga, Čiobiškio g.17, LT-07187 Vilnius

Darbo laikas

  • Darbo laikas
  • Administracija: darbo dienomis nuo 8:00 val. iki 17:00 val.
  • Grupių darbo laikas: darbo dienomis nuo 7.00 val. iki 18.30 val.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.